Przełam barierę językową

i ciesz się swobodą porozumiewania
z ludźmi z całego świata!

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą kursów językowych online i zacznij naukę już dziś bez wychodzenia z domu!

Speakvia.com jest platformą ściśle przeznaczoną do nauki języków obcych online!

Nauka w domowym zaciszu jest ogromną szansą na podniesienie swoich kwalifikacji. Jedną z jej głównych zalet jest to, że zajęcia mogą odbywać się bez wychodzenia z domu w sposób indywidualny. System ten pozwala na ukończenie kursu językowego, osiągnięcia płynności językowej, a także otrzymania profesjonalnego certyfikatu bez konieczności fizycznej obecności w szkolnej sali.

Zdalne nauczanie staje się coraz bardziej popularne nie tylko w tradycyjnej edukacji ale również w świecie biznesu ze względu na możliwość znacznej oszczędności czasu. Należy również nadmienić, iż uczenie się w tym systemie dostosowane jest do indywidualnego tempa poszczególnych osób.

Platforma e-learning oraz różnego rodzaju pomoce technologiczne; motywują, zachęcają do wytrwałej pracy oraz samodzielnego pogłębiania wiedzy.

Nazywam się Katarzyna Hudecka

i jestem właścicielem szkoły językowej Speakvia, a także nauczycielem języka angielskiego oraz polskiego jako obcego. Ukończyłam studia filologiczne oraz otrzymałam certyfikat TEFL z wyróżnieniem. Biorąc pod uwagę moje doświadczenia w środowisku międzynarodowym rozpoczęłam tworzenie kursów językowych opartych na mojej własnej, innowacyjnej metodzie, która skupia się głównie na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. 

Głównym hasłem moich zajęć jest: komunikacja oraz swobodne posługiwanie się językiem. Podczas lekcji kładę ogromny nacisk na mówienie, nawet jeśli jesteś początkującym. Dzięki temu znajomość języka przyswajana jest w sposób praktyczny, interaktywny, a także bardzo przydatny. Obecnie wielu uczących się języków szybko się demotywuje i nie osiąga zamierzonego celu. Dzieje się tak dlatego, ponieważ język nie zostaje właściwie użyty.

Kluczem do sukcesu podczas nauki języka, jest otaczanie się nim a, także bezpośredni kontakt. 

Czym jest metoda bezpośrednia podczas nauki języka obcego?

Podstawową ideą metody bezpośredniej jest proces nauki języka obcego poprzez interakcje skupione na rozwoju umiejętności komunikacyjnych.

Zajęcia głównie polegają na różnego rodzaju konwersacjach, debatach, a także ćwiczeniach, które mają na celu poprawę umiejętności wyrażania siebie w danym języku, a także uzyskania doskonałej płynności. Stosując naturalne podejście, nie skupiamy się na zasadach, dopuszczamy się błędów ale dążymy do perfekcyjnej komunikacji.

Naszym celem jest, aby uczniowie nie tłumaczyli z języka ojczystego, ale zamiast tego nauczyli się myśleć w języku obcym.

Kiedy dana osoba uczyła się swojego pierwszego języka, nie było tłumaczenia z innego języka, nauczyli się go w sposób naturalny! Stosując metodę bezpośrednią; zachęcamy naszych uczniów do mówienia, wyrażania siebie, myślenia w języku, którego uczymy się, a także poznawania elementów językowych, które przede wszystkim są praktyczne i potrzebne!

Tego typu zajęcia prowadzą do osiągniecia zaawansowanej płynności językowej.

Uczymy języków:

Polski jako obcy

Angielski

Hiszpański

Rosyjski

Ukraiński

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta skierowana jest dla osób w każdym wieku.

Dorośli, młodzież oraz dzieci są mile widziani! Jednakże wiemy, że wśród osób dorosłych są takie o różnym stopniu znajomości języka. Dlatego też nasza platforma oferuje kursy językowe dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości kursantów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

Angielski
Kurs konwersacyjny

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, którym zależy na rozwijaniu umiejętności płynnego mówienia w języku angielskim, a także dobrej komunikacji  w sytuacjach z życia wziętych. Głównym celem tych zajęć jest szybkie wyeliminowanie bariery językowej oraz uzyskaniu pewności siebie podczas mówienia.

Początkujący A1/A2

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób zaczynających naukę języka angielskiego. Lekcje przygotowywane są od planu najłatwiejszego po najtrudniejszy. W ten sposób uczeń stopniowo osiąga coraz wyższy poziom i jest w stanie wykorzystać wiedzę z poprzedniej lekcji w każdej następnej. Zajęcia mają główny cel już od samego początku: przełamać barierę językową i zacząć rozmawiać! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Średniozaawansowany B1/B2

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, którzy już kiedyś mieli kontakt z nauką języka angielskiego. Osoby te są w stanie komunikować się w tym języku ale nie do końca czują się w tym komfortowo. Dlatego też zajęcia te pomogą przełamać barierę językową! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Zaawansowany C1/C2

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, które już bardzo dobrze znają język i zależy im na podtrzymaniu oraz udoskonaleniu jego znajomości. Dodatkowo chcą pogłębiać tajniki gramatyki na wysokim poziomie,a także chcą poszerzać swoje słownictwo w oparciu o różnego rodzaju dyskusje wymagające bardzo dobrej płynności językowej.

Kurs egzaminacyjny

Kurs jest ściśle przeznaczony dla osób przygotowujących się do różnego rodzaju egzaminów. Między innymi do zdania egzaminów państwowych, czyli egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny, egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego m.in.: FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL.

Angielski dla dzieci

Kurs umożliwia naukę języka angielskiego od podstaw bądź kontynuację nauki na wyższym poziomie. Już od samego początku zajęcia odbywają się w języku angielskim. Dzieci zachęcane są do komunikacji z lektorem oraz między sobą po angielsku. Dzięki tego typu podejściu uczniowie podświadomie przyswajają struktury językowe oraz rozumieją nawet najbardziej wymagające komunikaty. Lekcje również skupiają się na poprawnej wymowie, intonacji, a także rozumieniu gramatyki.

Angielski w grupie

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, które lubią uczyć się w grupie, a także czują się bardziej zmotywowani przy obecności innych na tym samym poziomie znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 2/3-osobowych co daje ogromne poczucie komfortu oraz możliwość poświęcenia równej ilości czasu każdemu z kursantów. Podczas zajęć pokonasz barierę językową, a przede wszystkim zbudujesz pewność siebie dzięki dyskusji, które będą przeprowadzane podczas lekcji.

Angielski w biznesie

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób chcących zbudować umiejętności komunikowania się w obszarze Business English. Zajęcia również skupiają się na praktyce rzeczywistych sytuacji w środowisku biznesowym,a także pojawią się negocjacje,spotkania biznesowe oraz obsługa klienta w języku angielskim.

Polski jako obcy
Kurs konwersacyjny

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, którym zależy na rozwijaniu umiejętności płynnego mówienia w języku polskim, a także dobrej komunikacji  w sytuacjach z życia wziętych. Głównym celem tych zajęć jest szybkie wyeliminowanie bariery językowej oraz uzyskaniu pewności siebie podczas mówienia.

Kurs A1/A2

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, którzy już kiedyś mieli kontakt z nauką języka polskiego. Osoby te są w stanie komunikować się w tym języku ale nie do końca czują się w tym komfortowo. Dlatego też zajęcia te pomogą przełamać barierę językową! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Kurs B1/C2

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, którzy już kiedyś mieli kontakt z nauką języka angielskiego. Osoby te są w stanie komunikować się w tym języku ale nie do końca czują się w tym komfortowo. Dlatego też zajęcia te pomogą przełamać barierę językową! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Polski dla dzieci

Kurs umożliwia naukę języka polskiego jako obcego od podstaw bądź kontynuację nauki na wyższym poziomie. Już od samego początku zajęcia odbywają się w języku polskim. Dzieci zachęcane są do komunikacji z lektorem oraz między sobą po polsku. Dzięki temu uczniowie podświadomie przyswajają struktury językowe oraz rozumieją nawet najbardziej wymagające komunikaty. Lekcje również skupiają się na poprawnej wymowie, intonacji, a także rozumieniu gramatyki. 

Polski w grupie

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, które lubią uczyć się w grupie, a także czują się bardziej zmotywowani przy obecności innych na tym samym poziomie znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 2/3-osobowych co daje ogromne poczucie komfortu oraz możliwość poświęcenia równej ilości czasu każdemu z kursantów. Podczas zajęć pokonasz barierę językową, a przede wszystkim zbudujesz pewność siebie dzięki dyskusji, które będą przeprowadzane podczas lekcji.

Hiszpański
Kurs konwersacyjny

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, którym zależy na rozwijaniu umiejętności płynnego mówienia w języku hiszpańskim, a także dobrej komunikacji  w sytuacjach z życia wziętych. Głównym celem tych zajęć jest szybkie wyeliminowanie bariery językowej oraz uzyskaniu pewności siebie podczas mówienia. 

Kurs A1/A2

Kurs ten przeznaczony jest dla osób chcących nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw. Lekcje przygotowywane są od planu najłatwiejszego po najtrudniejszy. W ten sposób uczeń stopniowo osiąga coraz wyższy poziom i jest w stanie wykorzystać wiedzę z poprzedniej lekcji w każdej następnej. Zajęcia mają główny cel już od samego początku: przełamać barierę językową i zacząć rozmawiać! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Kurs B1/C2

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, którzy już kiedyś mieli kontakt z nauką języka hiszpańskiego. Osoby te są w stanie komunikować się w tym języku ale nie do końca czują się w tym komfortowo. Dlatego też zajęcia te pomogą przełamać barierę językową! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Hiszpański dla dzieci

Kurs umożliwia naukę języka hiszpańskiego od podstaw bądź kontynuację nauki na wyższym poziomie. Już od samego początku zajęcia odbywają się w języku hiszpańskim. Dzieci zachęcane są do komunikacji z lektorem oraz między sobą po hiszpańsku. Dzięki temu uczniowie podświadomie przyswajają struktury językowe oraz rozumieją nawet najbardziej wymagające komunikaty. Lekcje również skupiają się na poprawnej wymowie, intonacji, a także rozumieniu gramatyki.

Hiszpański w grupie

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, które lubią uczyć się w grupie, a także czują się bardziej zmotywowani przy obecności innych na tym samym poziomie znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 2/3-osobowych co daje ogromne poczucie komfortu oraz możliwość poświęcenia równej ilości czasu każdemu z kursantów. Podczas zajęć pokonasz barierę językową, a przede wszystkim zbudujesz pewność siebie dzięki dyskusji, które będą przeprowadzane podczas lekcji.

Rosyjski
Kurs konwersacyjny

Kurs ten przeznaczony jest dla osób chcących nauczyć się języka rosyjskiego od podstaw. Lekcje przygotowywane są od planu najłatwiejszego po najtrudniejszy. W ten sposób uczeń stopniowo osiąga coraz wyższy poziom i jest w stanie wykorzystać wiedzę z poprzedniej lekcji w każdej następnej. Zajęcia mają główny cel już od samego początku: przełamać barierę językową i zacząć rozmawiać! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Kurs A1/A2

Kurs ten przeznaczony jest dla osób chcących nauczyć się języka rosyjskiego od podstaw. Lekcje przygotowywane są od planu najłatwiejszego po najtrudniejszy. W ten sposób uczeń stopniowo osiąga coraz wyższy poziom i jest w stanie wykorzystać wiedzę z poprzedniej lekcji w każdej następnej. Zajęcia mają główny cel już od samego początku: przełamać barierę językową i zacząć rozmawiać! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Kurs B1/C2

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, którzy już kiedyś mieli kontakt z nauką języka rosyjskiego. Osoby te są w stanie komunikować się w tym języku ale nie do końca czują się w tym komfortowo. Dlatego też zajęcia te pomogą przełamać barierę językową! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Rosyjski dla dzieci

Kurs umożliwia naukę języka rosyjskiego od podstaw bądź kontynuację nauki na wyższym poziomie. Już od samego początku zajęcia odbywają się w języku rosyjskim. Dzieci zachęcane są do komunikacji z lektorem oraz między sobą po rosyjsku. Dzięki temu uczniowie podświadomie przyswajają struktury językowe oraz rozumieją nawet najbardziej wymagające komunikaty. Lekcje również skupiają się na poprawnej wymowie, intonacji, a także rozumieniu gramatyki.

Rosyjski w grupie

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, które lubią uczyć się w grupie, a także czują się bardziej zmotywowani przy obecności innych na tym samym poziomie znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 2/3-osobowych co daje ogromne poczucie komfortu oraz możliwość poświęcenia równej ilości czasu każdemu z kursantów. Podczas zajęć pokonasz barierę językową, a przede wszystkim zbudujesz pewność siebie dzięki dyskusji, które będą przeprowadzane podczas lekcji.

Ukraiński
Kurs konwersacyjny

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, którym zależy na rozwijaniu umiejętności płynnego mówienia w języku ukraińskim, a także dobrej komunikacji  w sytuacjach z życia wziętych. Głównym celem tych zajęć jest szybkie wyeliminowanie bariery językowej oraz uzyskaniu pewności siebie podczas mówienia.

Kurs A1/A2

Kurs ten przeznaczony jest dla osób chcących nauczyć się języka ukraińskiego od podstaw. Lekcje przygotowywane są od planu najłatwiejszego po najtrudniejszy. W ten sposób uczeń stopniowo osiąga coraz wyższy poziom i jest w stanie wykorzystać wiedzę z poprzedniej lekcji w każdej następnej. Zajęcia mają główny cel już od samego początku: przełamać barierę językową i zacząć rozmawiać! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Kurs B1/C2

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, którzy już kiedyś mieli kontakt z nauką języka ukraińskiego. Osoby te są w stanie komunikować się w tym języku ale nie do końca czują się w tym komfortowo. Dlatego też zajęcia te pomogą przełamać barierę językową! Podczas kursu rozwijane są wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie oraz gramatyka zgodnie z tempem oraz z potrzebami kursanta.

Ukraiński dla dzieci

Kurs umożliwia naukę języka ukraińskiego od podstaw bądź kontynuację nauki na wyższym poziomie. Już od samego początku zajęcia odbywają się w języku ukraińskim. Dzieci zachęcane są do komunikacji z lektorem oraz między sobą po rosyjsku. Dzięki temu uczniowie podświadomie przyswajają struktury językowe oraz rozumieją nawet najbardziej wymagające komunikaty. Lekcje również skupiają się na poprawnej wymowie, intonacji, a także rozumieniu gramatyki.

Ukraiński w grupie

Kurs ten jest ściśle przeznaczony dla osób, które lubią uczyć się w grupie, a także czują się bardziej zmotywowani przy obecności innych na tym samym poziomie znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 2/3-osobowych co daje ogromne poczucie komfortu oraz możliwość poświęcenia równej ilości czasu każdemu z kursantów. Podczas zajęć pokonasz barierę językową, a przede wszystkim zbudujesz pewność siebie dzięki dyskusji, które będą przeprowadzane podczas lekcji.

Katarzyna

Nauczam języków:

Angielski, Polski jako obcy

Głównym hasłem moich zajęć jest: komunikacja oraz swobodne posługiwanie się językiem.

Podczas lekcji kładę ogromny nacisk na mówienie, nawet jeśli jesteś początkującym. Dzięki temu znajomość języka przyswajana jest w sposób praktyczny, interaktywny, a także bardzo przydatny. Utwierdziłam się w przekonaniu, iż praca nauczyciela jest to swego rodzaju misja, polegająca na wskazywaniu drogi oraz przekazywaniu rozwiązań potrzebnych do skutecznej nauki języków obcych. 

Aleksandra

Nauczam języków:

Hiszpański

Ukończyłam studia o specjalizacji Hispanistyka na UMCS-ie w Lublinie.

Język hiszpański otaczał mnie od zawsze, podróże do “kraju byków” zmotywowały mnie do nauki tego języka i wcale tego nie żałuję. Chciałabym, aby nasze lekcje opierały się na dialogu oraz bazowały na materiałach interaktywnych. Razem nauczymy się nie tylko podstawowych zwrotów, ale również kolokwializmów, które przydadzą się w codziennym życiu.

Hanna

Nauczam języków:

Angielski, Rosyjski, Ukraiński

Uwielbiam pracować zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi!

Warto wiedzieć, że języki obce to przede wszystkim nowe możliwości. Doskonale wiem jak szybko i efektywnie nauczyć się języka obcego! Komunikacja, interaktywność oraz dużo energii to hasło moich zajęć! Gwarantuję nie tylko mile spędzony czas podczas zajęć ale także efektywność naszej wspólnej pracy!

 

Katarzyna

Indywidualne: 80-100zł/os

Pakiet 5 lekcji: 400zł

Pakiet 10 lekcji: 750zł

Grupowe (2-3 osoby): 50zł/os

Aleksandra

Indywidualne: 40-60zł/os

Pakiet 5 lekcji: 240zł

Grupowe (2-3 osoby): 30zł/os

Hanna

Indywidualne: 40-60zł/os

Pakiet 5 lekcji: 240zł

Grupowe (2-3 osoby): 30zł/os

Zapisz się już teraz!

Polub nas na social-mediach!

Dzięki temu poznasz nas i nasze metody nauczania jeszcze lepiej.

Czekamy na Ciebie! ☻

Speakvia 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone